Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Drevený motýlik sa stáva v poslednej dobe stále obľúbenejším módnym doplnkom na mnohých svadbách, oslavách, plesoch a aj na iných príležitostiach. Vďaka drevenému motýliku budete jedineční a originálni a zaručene nikdy nesplyniete s davom. Drevený motýlik sa hodí ako štýlový doplnok ku každému obleku.

Korok je nielen prírodný materiál, je navyše veľmi ekologický. Získava sa totiž lúpaním kôry duba korkového, a nie je teda nutné strom rúbať, iba ho každých deväť rokov olúpať, čím sa strom nepoškodí.

Prírodné materiály sú obľúbené pre svoj vzhľad, originalitu a využitie. Výrobky ušité z korkovej látky sú ľahké, príjemné na dotyk a veľmi dobre sa udržujú - stačí umyť vlhkou handričkou, a je to. Navyše korok veľmi pekne vonia. Obohaťte svoj šatník týmto úžasným dizajnovým kúskom.

Motýlik má nastaviteľný, elastický pásik so sponou okolo krku. Vďaka tomu je možné jednoducho regulovať jeho veľkosť tak, aby vždy perfektne sedel.

Veľkosť: 12 x 5,5 cm

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť